Uitslagen

Tornooien België – zomer 2017

7

6

5 - kopie

4

3

2

1

Dendermonde

 

Tornooien Frankrijk
zomer 2017

Tornooizeges in volgende tornooien:
  • Saint-Saulve (17/06/2017)
  • La Madeleine (24/06/2017)
  • Open Téteghem (25/06/2017)

Tornooien Frankrijk
zomer 2016

Tornooizeges in volgende tornooien:
  • Roubaix
  • Moreuillois open
Finaliste in volgende tornooien:
  • La Madeleine
  • Téteghem
  • Boulogne-sur-Mer
  • Mouvaux open
  • Phalempin

Tornooien – zomer 2015


MASTERS HENEGOUWEN – september 2015

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale vrijgesteld / /
1/2 finale Smagghe Manon (C+15/4) Verlies 6/2  2/0 voor Elien, maar opgave door val

 


TC Park Ronse* – 13/08/2015 – 23/08/2015

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1e ronde kwali Duysburgh Claudia (B0) Winst 6/2  6/2
1/4 finale Garcia Manon (A) Verlies 3/6  4/6

 


TC Morlanwelz

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale Demel Pauline (B-2/6) Winst 6/4  4/6  6/2
1/2 finale Van Beek Marilene (B-15/1) Winst 6/2  6/2
finale Lo Presti Caroline (B-15/2) Winst 6/4  6/1

 


TC Bertrix*

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale Daenen Laura (B-15/4) Verlies 6/3  2/6  5/7

 


TC Vautour

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale Smagghe Manon (C+15/4) Winst 6/0  6/0
1/2 finale Maligo Marie (B-15/2) Winst 6/1  6/2
finale Louagie Kéhindé (B-4/6) Winst 6/1  6/0

 


TC Racso** – 31/07/2015 – 09/08/2015

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1e ronde kwali De Pre Margot (BO) Winst Walkover
1/4 finale Bourdon Justine (A) Verlies 4/6  1/6

 


TC Kortemark**

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1e ronde kwali Debruyn Marie (B-4/6) Winst 6/2  6/1
1/4 finale Lammens Nina (B-15/2) Winst 6/2  6/4
1/2 finale Bourdon Justine (A) Verlies 1/6  1/6

 


RTC Ath

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale Van Speybroeck Freya Winst 6/0  6/0
1/2 finale Sergeant Florentine Winst 6/1  6/1
finale Lammens Nina (B-15/2) Winst 6/1  6/1

 


Tennisland Rebecq

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1e ronde
kwali
Dehaen Marine (B+4/6) Winst 6/0  6/1
1/4 finale Lammens Nina (B-15/2) Winst 6/0  6/2
1/2 finale Smirnova Victoria (B-15/4) Verlies 4/6  4/6

 


$10.000-tornooi Knokke

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1e ronde kwali Khamula Julia (Australische) Winst 6/4  6/1
2e ronde kwali Zimmermann Kimberly (Belg, A, WTA 1039) Verlies 2/6  0/6

 


TC d’Hoeve* – 24/06/2015 – 05/07/2015

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale Van de Wijgaart Caroline (B-15/4) Winst 6/3  5/7  6/4
1/2 finale Vanhoutte Chelsea (B-15/4) Verlies 4/6  1/6

 


TC Enghien – 11/06/2015 – 21/06/2015

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale Absisan Ines (B-15/2) Winst 6/4  6/0
1/2 finale Arace Héloïse (B-15/2) Winst 6/1  6/2
finale Van Hee Emma (B-15/2) Winst 6/2  6/2

 


TC Isis* – 25/05/2015 – 07/06/2015

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale Vanquaethem Kelsey (B0) Winst 6/0  6/1
1/2 finale Van der Sypt Elena (A, nr. 37) Verlies 4/6  2/6

 


Nationale interclub met TC Roeselare (mei 2015)

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
3e nationale Nulmans Evi (B-15/1) Winst 7/6 (2)  6/4
3e nationale Mareen Axana (B-15/2) Verlies 6/7  7/6  2/6
3e nationale Lacroix Margaux (B-15/1) Winst 6/3  6/2
3e nationale Brulmans Lise (B-15/4) Winst 3/6  6/3  6/3
3e nationale Fieber Anne (B-15/2) Winst 6/1  6/0

Tornooien – zomer 2014

 


TC De Koddaert – 14/08/2014 – 24/08/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Matheus Fran (B-15/2) Winst 6/4  6/3
1/2e finale Rommelaere Lieselot (B-15/4) Winst 7/5  6/4
finale Vereecke Julie (B-15/2) Winst 6/4  5/7  6/1

 


TC Park Ronse* – 14/08/2014 – 24/08/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Vereecke Julie (B-15/2) Verlies 6/3  6/2

 


TC Bosterhout – 05/08/2014 – 17/08/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Vereecke Julie (B-15/2) Winst 6/7 (1)  6/4  7/5
1/2e finale Sabbe Ruth (B-15/4) Verlies 6/2  3/6  6/4

 


TC Kortemark – 01/08/2014 – 10/08/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Dejonckheere Emilia (B-2/6) Winst 7/6 (6)  6/3
1/2e finale Bourdon Justine (A nat., nr. 32) Verlies 6/4  6/3

 


TC Chiwawa – 01/08/2014 – 10/08/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale De Schutter Zara (C+15) Winst 6/1  6/1
1/2e finale Smit Jente (B-15/4,  nr. 39) Winst 1/6  6/2  6/1
finale Maes Caroline (A nat, nr. 31) Verlies 7/5  6/3

 


TC Middelkerke – 18/07/2014 – 27/07/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Winst
1/2e finale Musschoot Louise-Marie (C+15) Winst 6/0  6/0
finale Descamps Amélie (B+4/6) Winst 6/0  6/0

 


TC Duinbergen – 11/07/2014 – 19/07/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale De Mesure Ines (B-15/1) Winst 4/6  7/5  6/2
1/2e finale Burez Louise (B-15/4) Winst 2/6  6/0  6/4
finale Lammens Nina (B-15/2) Winst 7/6 (4)  6/3

 


TC Deinze –  25/06/2014 – 06/07/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Hermans Sofie (B+2/6) Winst 6/1  6/2
1/2e finale Maligo Marie (B-15/2) Winst 6/3  6/3
finale Maes Caroline (A nat., nr. 31) Verlies 6/4  6/0

 


TC Beckhand* – 20/06/2014 – 29/06/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Rommelaere Lieselot (B-15/4) Winst 6/3  6/1
1/2e finale De Sutter Justine (A nat, nr. 16) Verlies 6/1  6/1

 


KTC Isis* – 26/05/2014 – 08/06/2014

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Vereecke Julie (B-15/2) Winst 6/2  6/0
1/2e finale Wittouck Louise (B-2/6) Winst 5/7  6/4  6/0
finale Bua Tatiana (A int., WTA nr. 508) Verlies 6/1  6/3


Nationale interclub met TC Yper (mei 2014)

 

Reeks Tegenstander Winst/verlies Uitslag
3e nationale Chapelle Eugénie (A nat., nr. 27) Verlies 6/3  6/1
3e nationale Devits Mathilde (B-15/4) Verlies 2/6  7/5  6/2
3e nationale Smolders Claudia (B-15/1) Verlies 7/5  3/6  6/4
3e nationale Schepers Céline (B-15/2) Winst 6/3  3/6  6/2

Tornooien – zomer 2013


Nationale interclub met TC Beckhand

 

Reeks Tegenstander Winst/verlies Uitslag
2e nationale Van Camp Elke (B-15) Winst 6/1  6/3
2e nationale Mergaert Jenka (B-15/4) Winst 6/1  6/3
3e nationale Rector Karolien (B-15/1) Winst 6/3  6/3
3e nationale Boesten Floor (B-15/1) Verlies 4/6  5/7
3e nationale Donck Alix (B-15/2) Verlies 2/6  6/3  6/7
2e nationale Brabant Margaux (A nat) Verlies 2/6  0/6
3e nationale Leclere Astrid (A nat) Verlies 3/6  2/6

 

 


TC Kortemark**  – 19/07/2013 – 04/08/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4 finale kwali Louagie Kéhindé (B0) Winst 6/4  6/3
1/4 finale hoofd Rolly Céline (A nat) Verlies 2/6  2/6

 

 


TC Chiwawa – 26/07/2013 – 04/08/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Merchiers Talisa (B-15/2) Winst 6/2  6/3
1/2e finale Wauters Jozefien Verlies 7/6 (3)  3/6  1/6

 

 


ASA Tennis*** – 20/07/2013 – 28/07/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/8e finale Pierard Maud (B-15/2) Verlies 6/3  3/6  3/6

 

 


Tennisclub Standaard Wetteren – 12/07/2013 – 21/07/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Bogaert Kaat (B0) Winst 6/2  6/0
1/2e finale Merchiers Talisa (B-15/2) Verlies 1/6  6/2  3/6

 


Waregem Tennis Club* – 03/07/2013 – 13/07/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Stroobant Jieke (B-15/2) Winst 6/3  6/3
1/2e finale Vanlangendonck Eliessa (A nat) Verlies 1/6  2/6

 

 


TC Smash Oedelem* – 26/06/2013 – 06/07/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Vangampelaere Maxine (B-15/2) Winst 7/5  6/2
1/2e finale Rolly Céline (A nat) Verlies 4/6  1/6

 

 


TC d’Enghien – 13/06/2013 – 23/06/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Maligo Marie (B-15/1) Verlies 5/7  7/5  6/7

 

 


KTC Isis* – 27/05/2013 – 09/06/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Schepers Céline (B-15/1) Winst 6/3  6/2
1/2e finale Vangampelaere Maxine (B-15/2) Verlies 6/0  5/7  6/1

 


KTC St-Georges   – 08/05/2013 – 20/05/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/4e finale Janssens Lynn (B-15/1) Verlies 6/2  2/6  1/4 opgave

 


RTC Nimy*   – 06/04/2013 – 14/06/2013

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1/8e finale Lavaert Sigrid (B-4/6) Winst 6/2  6/1
1/4e finale Merchiers Talisa (B-15/2) Verlies 4/6  6/7

 

 

Tornooien – zomer 2012


T.C. BAUDET BERTRIX* – 11/08/2012 – 19/08/2012

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
¼ finale Remacle Noémie (A nat.) Verlies 6/0  4/6  5/4 opgave

 


TC Chiwawa – 27/07/2012 – 05/08/2012

 

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
¼ finale Boel Eline (B+2/6) Winst 6/3  6/4
½ finale Rommelaere Lieselot (B-15/4) Verlies 4/6  6/2  6/2

 

 


TC Standaard Wetteren – 13/07/2012 – 22/07/2012

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag

¼ finale

Van Hoeck Tahnée (B-15/1)

Winst

7/5  4/6  6/2

½ finale

Van Dyck Nicky (A nat, n°10 België)

Verlies

0/6 0/6

 


TC Brussels – 13/07/2012 – 22/07/2012

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag

1/8 finale

Vanderlinden Lesli (B-4/6)

Winst

7/6 (1)  3/6  6/1

¼  finale

Sicoe Michaela (B-15/2)

Verlies

6/3  4/6  3/6

 


$ 10 000 Egypte  – 28/06/2012 – 08/07/2012

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
1e ronde kwali Schmid Laura Winst 6/3  6/1
1e ronde hoofd Morgina Anna (n° 936 WTA) Verlies 3/6  2/6

 

 

Nationale interclub

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag

De Graeve Jentl (B-15/4)

Verlies

6/4  4/6  0/6

Vleminckx Veerle (B-15)

Winst

7/6 (4)  6/1

Devuyst Fien (B-15/2)

Winst

6/3  6/2

Tornooien – winter 2012

 


TC Wimbledon & Leie – 30/05/2012 – 10/06/2012

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
¼ finale Lehouck Alissa (B-2/6) Winst 6/2  7/6 (4)
½ finale Pekhova Polina (A int., n°322) Verlies 3/6  1/6


KTC St. Georges – 16/05/2012 – 28/05/2012

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag
¼ finale  kwali Van der Haegen Laura (B-2/6) Winst 6/1  6/1
¼ finale hoofd Leenknecht Lize (A nat) Verlies 2/6  2/4 opgave


TC Middelkerke – 18/02/2012 – 26/02/2012

Ronde Tegenstander Winst/verlies Uitslag

¼ finale

Pesch Sharon (B-15/2)

Winst

6/4  6/4

½ finale

Werbrouck Michelle (B-15/4)

Verlies

1/6  1/6

Tornooien – zomer 2011

TC Westhoek – 1 augustus – 13 augustus 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/2 finale
Henrion Melanie  (B-15/1)
Winst
6/4  6/4
finale Lehouck Alissa (C+15) Winst 7/5  6/3

TC Middelkerke – 23 juli – 31 juli 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale
Stroobant Jieke (B-4/6)
Winst
6/2  6/2
1/2 finale Janssens Winde (B-15/2) Verlies 2/6  2/6

TC Argayon – 15 juli – 24 juli 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale
Lindal Kristine (B0)
Winst
WO
1/2 finale Stevens Sophie (B-15/2) Winst 6/4  6/4
finale Coulon Aline (B-15/1) Winst 4/6   7/6 (1) 3/0 opgave

TC Waregem *** – 7 juli – 17 juli 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/8 finale kwali
Plasschaert Vicky (B+4/6)
Winst
6/1  6/0
1/8 finale hoofdtabel Boev Michaela (A nat, n° 1107) Verlies 6/4  2/6  0/6

R. Uccle Sport T.H.C – 30 juni – 10 juli 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale
Vanderlinden Anouk (B-15/2)
Winst
6/1  6/1
1/2 finale Yates Nina (B-4/6) Winst 6/0  6/2
finale Vandewijngaert Caroline (B-15/4) Verlies 6/4  2/6  4/6

TC Indiana – 29 juni – 10 juli 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale
Baele Felice (B0) Winst
6/2  6/4
1/2 finale De Keukelaere Leontien (B-15/1) Winst 6/3  6/1
finale Maes Caroline (B-15/4) Verlies 2/6  1/6

R. Primerose C.B. *** – 25 juni – 3 juli 2011

Ronde
Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1e ronde kwali
Savoir Laura (B-4/6)
Winst 6/1   6/0
1/8 finale hoofdtabel Stancu Cristina (A nat, n° 470) Verlies 4/6   3/6

TC Merelbeke – 16 juni – 26 juni 2011

Ronde
Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale
Vangampelaere Maxine (B0)
Winst 6/3 3/0 opgav
1/2 finale Vlak Melanie (B-15/2) Verlies 6/3  4/6  1/6

Tornooien – winter 2011

Interclub

Ronde
Tegenstander Winst / verlies Uitslag

Mattheus Fran (B-15/1)
Winst 6/1   6/2
Maes Laura (B-15/1) Winst 6/1   6/3


TC Lacodam – 8 april – 17 april 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1e ronde kwali Couwenbergh Julie (B+2/6)
Winst
1/6  6/3  6/1
1/4 finale hoofdtabel Gasanova Elina (A nat.) Winst 6/2  6/4
1/2 finale hoofdtabel Serruys Bieke (B-15/4) Verlies 4/6  6/2  3/6



TC Merelbeke – 5 maart – 13 maart 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale
Van Hoeck Tahnee (B-15/1)
Winst
5/7  6/0  6/3
1/2 finale

Van Nieuwenhuyse Eva(B-15-1)

Winst 6/4  4/6  6/2
finale Vlak Melanie (B-15/2) Verlies 3/6  4/6



TC Middelkerke – 4 februari – 13 februari 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale kwali Melnitchenko Anna (C+15/5) Winst 6/1   6/0
¼ finale hoofdtabel Ruth Sabbe (B-15/2) Verlies 4/6  4/6


TC Middelkerke –  26 december 2010 – 2 januari 2011

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1/4 finale hoofdtabel Julie Stas (B-15/2) Verlies 3/6   0/6

$ 10.000 Le Havre –  6 november – 8 november 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1e ronde kwali Helene Meuleman (Belg, A) Verlies 1/6  4/6

Tornooien – zomer 2010

TC Indiana  –  30 juni – 11 juli 2010

Ronde

Tegenstander

Winst / verlies

Uitslag

1/8 finale kwali

Nina Lammens (B-2/6)

Winst

6/3  6/3

¼ finale kwali

Eva Vannieuwenhuyse (B-4/6)

Winst

6/3  3/6  6/3

¼ finale hoofdtabel

Céline Rolly (B-15/4)

Verlies

1/6  3/6

$ 10.000 Knokke  –  17 & 18 juli 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
1ste ronde kwali Tatiana Rodens (Belg, B-15/4) Winst 4/6  6/2  6/3
2de ronde kwali Anne-Laure Dorseuil (REU) Winst 6/1  6/2
3de ronde kwali Sabrina Baumgarten  (GER, n° 795) Verlies 1/6  2/6

TC Racso –   3 tot 14 augustus 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
¼finale hoofdtabel Leontien De Keukelaere (B-4/6) Winst 6/4  6/4
½ finale hoofdtabel Fien Devuyst (B-4/6) Winst 6/1  6/2
Finale Valerie De Brauwer (B-15/2) Verlies 2/6  3/6

TC Bosterhout –   11 tot 22 augustus 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
¼finale hoofdtabel Eva Vannieuwenhuyse (B-4/6) Winst 3/6  6/3  7/5
½ finale hoofdtabel Lieselot Rommelaere (B-15/1) Verlies 2/6  3/6

TC Roeselare –   15 tot 29 augustus 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
¼finale hoofdtabel Tine Maertens (B-15/2) Winst 6/4  6/3
½ finale hoofdtabel Ineke Mergaert (A nat) Verlies 1/6  1/6

TC Park Ronse –   19 tot 29 augustus 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
¼finale hoofdtabel Davine Torremans (B0) Winst 6/2  6/1
½ finale hoofdtabel Eva Vannieuwenhuyse (B-4/6) Winst 6/1  6/1
Finale Tatiana Rodens (B-15/4) Winst 7/6 (1)  6/4

TC Oudenaarde –   25 augustus – 4 september 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
¼finale hoofdtabel Eva Vannieuwenhuyse (B-4/6) Verlies 4/6  7/5  2/6

TC Ritspop –   2 tot 11 september 2010

Ronde Tegenstander Winst / verlies Uitslag
¼finale hoofdtabel Annelies Vandekerckhove (B0) Winst 6/1  6/3
½ finale hoofdtabel Ruth Sabbe (B-15/4) Verlies 6/3  0/6  2/6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *